Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Bozcaada Caz Festivali'nin farklı disiplinlerden oluşan 'Keşif' programı açıklandı. 

Kategori Haberler

Dünya Caz Günü’nü kutlayacaklar

Cumartesi, 27 Nisan 2019 06:30

30 Nisan Dünya Caz Günü, Zuhal Konsept Akasya'da kutlanacak.

Kategori Haberler

Grammy ödüllü Stone caz festivalinde

Cumartesi, 27 Nisan 2019 06:26

İngiltere’nin en güçlü seslerinden, Grammy ödüllü şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Joss Stone, 26. İstanbul Caz Festivali’ne konuk oluyor.

Kategori Haberler

Esas 17 Burda AVM, 4. yılını açık havada caz konserleri ile kutlayacak. Esas 17 Burda AVM, Türkiye’nin en sevilen caz sanatçılarının konserleri ile ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatacak…

Kategori Haberler

27 Erkeğin Arasında Tek Kadın

Pazartesi, 01 Nisan 2019 13:45

Adana'da yaşayan Dudu Dilek Akınçay (34), bir süre gitar eğitmenliği yaptıktan sonra Büyükşehir Belediyesi Bandosu'na girerek 28 kişilik ekibin tek kadın üyesi oldu. Alto saksafon çalan Akınçay, kadınların tüm sanat dallarında ön planda olması gerektiğini söyledi.

Kategori Haberler

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, bir kez daha müzikseverlerle buluşacak.

Kategori Haberler

Esra Zeynep Yücel, işletme mezunu, ekonomi master'ı yaptı ama müziğe duyduğu ilgiye daha fazla kaşı koyamayarak ABD'de Caz eğitimi aldı. Yücel, Caz'ın yaygınlaşması üzerine edindiği misyonu için adımını Frank Sinatra'nın 10 şarkısını seslendirdiği 'Dear Frank' ile attı


İzmir'de Kukla ve Caz Zamanı

Cumartesi, 02 Mart 2019 13:21

İzmir'in en önemli festivallerinden ikisinin gelecek hafta başlayacak olmasıyla, şehrin kültür-sanat takvimi hareketlenecek.

Kategori Jazz

PSM Caz Festivali, bu yıl 25 Nisan-1 Haziran tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Kategori Jazz

İzmir'de Caz Festivali başlıyor

Cumartesi, 02 Mart 2019 13:10

Bu yıl 26'ıncısı düzenlenecek olan İzmir Avrupa Caz Festivali, 2 Mart 2019 Cumartesi günü Ferit Odman Quartet konseri ile başlayacak.

Kategori Jazz

Sayfa 1 / 15

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com