Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

YAS-280 Alto Saksafon

YAS-280 saksafonlar muhteşem bir başlangıç enstrümanıdır.

Çünkü yeni başlayan gençler düşünülerek tasarlanmışlardır. Hafif ve ergonomik yapısı ile tutuşu ve çalımı kolay enstrümanlardır. Entonasyon, Yamaha'dan beklediğiniz gibi muhteşemdir ve iyi bir ton almak kolaydır. Yamaha tasarımı, yeni başlayanlar için öğrenme sürecini ve yaratıcılığı destekler.

Özellikle önerilen YAS-275 saksafonları örnek alınarak üretilen yeni YAS-280, geliştirilmiş yeni bir boyun sistemine sahiptir. Yeni Si-Do# bağlantısı daha iyi bir ayar sunar.

Dayanıklı vidası ile yeni boyun tasarımıYeniden tasarlanmış boyun, mekanizmanın dayanıklılığını sağlarken iyi bir tepkime ve kolay çalınabilirlik sağlar.

Geliştirilmiş alt Si-Do# bağlantısı

Geliştirilmiş alt Si-Do# mekanizması, Do# tuşunun istikrarlı kapanmasını sağlar ve alt notalardan temiz bir ton verir.

Ayarlanabilir başparmak yuvasıTüm Yamaha saksafonlar, rahat ve kesin bir el / parmak pozisyonu sağlamak için ayarlanabilir başparmak yuvası ile üretilmişlerdir.

Okunma 3693 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Eylül 26 2015
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ali Sami İpek

Saksafon üzerine haber toplayarak sitemize katkıda bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com