Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

YAS-62 Alto Saksafon

Çoktan bir efsane olan “62” çok güvenilir performansı ve olağanüstü kalitesi ile çok sayıda ve çok farklı alanda müzisyenin sevgisini ve saygısını kazanmıştır.

Başarısını işlerini inanılmaz bir tutku, mükemmeliyet ve bağlılık ile yapan muhteşem vizyona sahip tasarımcılara ve konusunda tecrübeli ve uzman ustalara borçludur.

Yeni 62 Tarz Boyun

Hafifçe daha dar olan iç çap daha hızlı bir tepki ve daha fazla kontrol sağlar. Yeni 62 tarz boyun kolay hava akışı sağlar ve böylelikle enstrümanı kullanan herkes istikrarlı bir tonal merkez elde edebilir.

Entegre Tuş AyaklarıÇoklu tuş ayaklarını tek bir plaka üzerine entegre etmek enstrümanın orta derece bir dirençle üflenmesini sağlarken derin bir ton rengine sahip sağlam bir merkez sound sunar.

El İşlemeleriDaha ince detaylarla daha zarif olan yeni tasarım hassas bir güzellik sunar.

İyileştirilmiş Kalın Si-Do# bağlantısıKalın si-do bağlantısından iyileştirilmiş bir mekanizma, kalın si tuşunun sürekli olarak kapatılmasını sağlar ve enstrümanın pes aralığındaki notalardan temiz bir tepki alınmasını destekler.

Boyun Geçirme YeriProfesyonel tarz boyun geçirme yeri boyun ve gövdenin birlikteliğini artırırken daha zengin tonlar sunar.

Sert Çelik İğne YaylarSert çelik yaylar daha hızlı, daha hassas tuş tepkisi sağlar.

KılıfYarı-sert kılıf modern bir görüntü ve daha kolay taşıma sağlar.

Okunma 3976 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Eylül 26 2015
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ali Sami İpek

Saksafon üzerine haber toplayarak sitemize katkıda bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com