Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

2'nci Kaş Caz Festivali Özel

İptal edildi. Kaş Caz Festivali, 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.

ANTALYA'nın Kaş ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kaş Caz Festivali iptal edildi. 

Kaş'ta bu yıl ikincisi 28- 30 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan Caz Festivali'nin izni koronavirüs tedbirleri kapsamında Kaş Kaymakamlığı'nca iptal edildi. Festivalde yerli ve yabancı birçok caz sanatçısı sahne alacaktı.

Festivalin Basın Sorumlusu Nurbanu Anter, "28, 29 ve 30 Ağustos tarihlerinde Kaş Setur Marina'da yapmayı planladığımız bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Kaş Caz Festivali'nin, Kaş Kaymakamlığı'ndan aldığımız mevcut etkinlik izninin bugün itibarıyla geçerliliği kalmadığı tarafımıza iletilmiştir. Covid- 19 normalleşme paketi dahilinde, müzik eğlence sektörüne yönelik düzenlenen yönetmenlikle birlikte, önlemlerin tamamına uygun şekilde planlanan Kaş Caz Festivali, her türlü sağlık, hijyen ve sosyal mesafe kuralları gözetilerek mücadele ettiğimiz Covid-19 salgınının, vaka artışı nedeniyle valilik ve kaymakamlıkların şartlı izinlerini yeniden değerlendirmesi sonucu maalesef ilan edilen tarihte yapılamayacaktır. Gerçekleşmesine sayılı günler kalmış olsa dahi festivalimiz, resmi makamların bu güncel kararına uymak zorunda olup, tüm müzik severlerle buluşmayı 2021 senesine ertelemek zorundadır. Satın alınmış biletlerin iadesi 10 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bizlerle aynı heyecanı paylaşan katılımcılarımıza, sponsorlarımıza, destekçilerimize teşekkür ediyoruz. Bu güncel kararın toplum sağlığı için önemini anlıyor, saygı duyuyoruz. 2021 yılında daha sağlıklı bir festivalde buluşmayı diliyoruz" dedi. 

İptal edildi.

Efsaneye göre, Kaş ile Meis’te biri kadın biri erkek iki dev yaşar. Denizin çekilmesiyle ayrı düşen birbirine aşık iki sevgili, deniz suyuna yeniden temas ettiklerinde uyanıp birbirlerine kavuşacaklar ve tekrar aşk yaşayacaklardır. Denizden esen rüzgârın notalara dönüştüğü Kaş Caz Festivali, 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor. 

 Kesin Başlama Tarihi
28 Ağustos 2020 Cuma

Kesin Bitiş Tarihi
30 Ağustos 2020 Pazar

Saatler
18:00:00 23:59:00 Arası

Yer / Konum
Antalya / Kaş

Adres
Setur Marina

Festival Sahibi
Setur Marina

İnternet Sitesi
http://kascazfestivali.com

Facebook Etkinlik Sayfası
Henüz yok


 
Okunma 650 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Ağustos 21 2020
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Baki Solak

Hobi olarak başladığı saksafon şu an hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Kullanıcı Giriş

Radyo Dinle

Bu Sayfayı Paylaşın

Bu Sayfayı Paylaşın

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Arama

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com