Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

Urla Caz Festivali' Başlıyor Özel

Üç yıl önce, 2019'un yine Eylül ayında ilk kez gerçekleşen Urla Caz Festivali pandemi sonrası festivale kaldığı yerden devam ediyor.


Bu yıl yine Eylül ayının 13-18 tarihleri arasında üç gün gerçekleşecek festivalde 12 farklı sanatçı ve topluluğu izleme imkanı bulacak müzikseverler.

Urla Caz Festivalinin bir önemli yanı da Urla'nın bir gastromoni merkezi olmasından dolayı müziğin yanısıra mutfağa ve doğaya da yer veren bir etkinlik.

Konusunda uzman şef ve araştırmacıların ilham veren hikâyeleri ve uzmanlık alanlarına dair bilgileri, ürün-üretici-şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin ardından 16-17-18 Eylül konserleri ile gerçekleştirilecek festivalde Urla geneline yayılmış deneyim dolu bir hafta haline dönüşüyor.

Festival programı aşağıdadır.

16 Eylül 2022, Cuma
- Fatih Erkoç Jazz Project
- Şenay Lambaoğlu
- Dila Bahar

17 Eylül 2022, Cumartesi
- Burhan Öçal
- Jehan Barbur
- Sibel Köse
- Emre Tankal

18 Eylül 2022, Pazar
- Birsen Tezer
- Erkan Oğur Telvin Trio
- Hakan Aysev
- Cenk Erdoğan
- Doğan Duru

Festival biletlerini Biletix'ten satın alabilir, saat ve mekân ayrıntıları etkinlik sayfasından öğrenebilirsiniz.
Okunma 312 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Eylül 09 2022
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com