Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

32. Akbank Caz Festivali Caz Anketi Özel

23 Eylül akşamı başlayacak 32. Akbank Caz Festivali bu sene festival takipçileri bakımından önemli bir girişime imza atarak katılımcı cazseverliğin güzel bir örneğini hayata geçirdi.

Akbank Caz Festivali gelecek dönemlerde neleri daha iyi yapabilir?

Akbank Caz Festivali 32 yıldır festivali takip eden her yaştan dinleyicisine bu önemli soruyu soruyor ve ankete katılarak görüşlerini iletmesini istiyor.

On beş dakikayı aşmayacak ve anlaşılır şekilde hazırlanmış ankette biz caz dinleyicilerinin görüşlerini paylaşması, düşüncelerini ve isteklerini festivalde yer alan ve yer almasını talep ettiği sanatçılara, fikirlere ve festivalle ilgili konulara dair görüşlerini paylaşması son derece önemli.

Ankete katılanlar isterse yüz yüze görüşme ile daha kapsamlı paylaşımda da bulunabilir

Anket kapsamında cevaplayanlar dilerse daha ayrıntılı paylaşımda bulunmak için anketörlerle web üzerinden yüz yüze görüşme de sağlayabilir. Yüz yüze görüşmede festivale dair düşüncelerinizin yanısıra proje önerilerinizi bizzat iletebilirsiniz.

Müzisyenler ve caz dünyasının paydaşları da ankete davetli.

Anket katılım linki burada: TIKLAYINIZ

Okunma 335 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Eylül 07 2022
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ali Sami İpek

Saksafon üzerine haber toplayarak sitemize katkıda bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com