Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

Avusturya Liseliler Vakfı 3. Müzik ve Sanat Festivali Özel

Bu yıl 3. kez gerçekleşecek Avusturya Liseliler Vakfı 3. Müzik ve Sanat Festivali, 17-18 Eylül tarihleri arasında yerli ve yabancı sanatçıların sahne performanslarıyla Avusturya Başkonsolosluğunda gerçekleşecek.

St. Georg Avusturya Lisesi Mezunları tarafından kurulan Avusturya Liseliler Vakfı’nın ilkini 2018 yılında gerçekleştirdiği ve 2019 yılında ikincisi hayata geçen Avusturya Liseliler Vakfı 3. Müzik ve Sanat Festivali pandemi dönemi sonrası üçüncü kez 17-18 Eylül tarihleri arasında Yeniköy’deki Avusturya Başkonsolosluğu’nda düzenlenecek.

Her yıl, yeni içeriklerle programını zenginleştirmeyi amaçlayan ALV 3. Müzik ve Sanat Festivali’nde bu yıl; Avrupa’nın önde gelen caz vokalisti Simone Kopmajer, Standards Friends (Dilek Sert Erdoğan, Eren Noyan, İpek Dinç) ve Erdem Özkan caz sahnesinin konukları arasında yer alacak. Mehveş Emeç klasik müzik konseri ile başlayacak olan festival, son gününde Ayhan Sicimoglu Latin All Stars ile izleyenlere çoşkulu anlar yaşatacak. Ayrıca İstanbul’un en popüler kulüplerinde çalan Dj Ahmet Musluoğlu da festival kapsamında performans sergileyecek.

Şehri sanatın farklı renkleriyle buluşturacak festivalde Avusturya lisesinden mezun olan sanatçıların eserlerinden oluşan bir karma sergi de yer alacak. Avusturya Liseli sanatçılarının ürettikleri değerli eserlerin sanat severlerle buluştuğu Festivalin gelirleri önceki yıllardaki gibi Avusturya Lisesi’nden mezun, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin yurtdışı eğitimlerine katkı sağlayacak.

Festivalin biletleri Fonzip platformunda satıştadır.

Okunma 630 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Eylül 15 2022
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ahmet Demir

Cazseverdir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com