Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

4'üncü Bozcaada Caz Festivali Özel

2020 ETKİNLİKLERİ YAPILMAYACAK. 

El değmemiş doğası, sıcakkanlı insanları, tadına doyulmaz şarabı ve bağlarıyla kendine has bir güzelliğe sahip olan Bozcaada, geçtiğimiz yıllardan beri caz tutkunları için de durak noktası oluyor. İlk olarak 2017 senesinde düzenlenen Bozcaada Caz Festivali hem ulusal hem de uluslararası arenada rüştünü ispat etmiş sanatçılarla genç müzisyenleri ağırlıyor. Doğa ile cazın tek vücutta eridiği festivalde pop, funk, etnik, Balkan ve daha pek çok müzik çeşidini dinleyebilirsiniz..

Üç gün boyunca müzik dışında farklı disiplinlerden oluşan programıyla “Bozcaada Caz Festivali -v-” ile yapacağınız keşiflere de hazır olun. “Bozcaada Caz Festivali -v-” kapsamında; Bozcaada'nın çeşitli yerlerinde sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri ve sosyal projeler gibi etkinliklere rastlayacağınız programı ile festival, enerjisini tüm Bozcaada’ya yayıyor olacak.Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali ruhuyla Bozcaada’yı yeniden sarmaya hazırlanıyor.

Kesin Başlama Tarihi
17  Temmuz  2020  Cuma

Kesin Bitiş Tarihi
19  Temmuz  2020  Pazar

Saatler
10:00:00   23:59:00 Arası

Yer / Konum
Çanakkale / Bozcaada

Adres
Bozcaada Ayazma Manastırı

Festival Sahibi
Allaturca Music

İnternet Sitesi
http://bozcaadacazfestivali.com

Facebook Etkinlik Sayfası
https://www.facebook.com/events/296538314637267/

Okunma 93 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Temmuz 13 2020
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Baki Solak

Hobi olarak başladığı saksafon şu an hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: 4'üncü Bodrum Caz Festivali »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Giriş / Kayıt

İletişim

E-mail:  bilgi@saksafonname.com